simple shot
BIG FEELINGS CATCHED

Fajnie, że tu trafiliście!

Nazywam się Sylwia. Zawód: fotografka. Ślubna, pełnoetatowa, 24h na dobę, od kwietnia do listopada nie wypuszczam aparatu z ręki.  W sumie w pozostałych miesiącach też nie, ale prawda jest taka, że czasem zrobię sobie przerwę. A jeśli robię przerwę to znaczy, że próbuję dopiąć walizkę na kolejną podróż albo surfuję na którejś z portugalskich plaż. Bywało również, że przesiadywałam długie godziny na sali tanecznej. Tego co między fotografią, bywało sporo. I wszystko to wpłynęło – oczywiście poza wspaniałymi ludźmi, którymi mam szczęście się otaczać – na mój sposób patrzenia na świat.

Mieszkam we Wrocławiu, jednak za ciekawą historią jestem w stanie dojechać na drugi koniec świata!

LESS IS MORE

Nie ma chyba nic fajniejszego od wejścia w Wasz świat na jeden dzień. Poznania Was, Waszej rodziny i przyjaciół, usłyszenia zabawnych historii z Waszego wspólnego życia. Te wszystkie czynniki w dużej mierze pomagają mi opowiedzieć dzień Waszego ślubu. Pokazać uczucie, którym siebie obdarzacie. Pokazać jak bardzo mocne, prawdziwe, zabawne i odjechane ono jest.

To co sprawia, że Wasze serca biją szybciej, to moc, którą posiadają proste, autentyczne zdjęcia. Opowiedzcie mi swoją historię i stwórzmy razem coś pięknego.